Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи miss.ella

 1. danichap

  Moderator, од On Top Of The World
  Пораки:
  13.660
  Допаѓања:
  233.642
  Поени од трофеи:
  556
 2. imelda

  Популарен член
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.322
  Поени од трофеи:
  366
 3. ninja35

  Форумски идол
  Пораки:
  1.894
  Допаѓања:
  86.707
  Поени од трофеи:
  446
 4. Shelea

  Форумски идол
  Пораки:
  3.868
  Допаѓања:
  37.079
  Поени од трофеи:
  476
 5. Snow-Queen

  Форумски идол, Женски, од Скопје
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.956
  Поени од трофеи:
  466