Членови кои ја/го следат miss.pretty

 1. AnnulaDramaQueen

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 2. filozof

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 3. Pekmez

  Активен член, од Skopje Macedonia
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34