Членови кои ги следи miss.pretty

 1. Barbie-mwa

  Популарен член, Женски, 25
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  517
  Поени од трофеи:
  286
 2. nikolince22

  Истакнат член
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  104