Miss.Waldorf
Последна активност:
3 март 2013
Се зачлени на:
27 јуни 2011
Пораки:
207
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
91

Ги следи 2

Следбеници 2

Miss.Waldorf

Истакнат член

Последна посета на Miss.Waldorf:
3 март 2013