Членови кои ја/го следат Miss.Waldorf

 1. Cookiemonster

  Истакнат член
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  116
 2. LaBoom

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  64