Членови кои ги следи Miss.Waldorf

 1. lolyta777

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.803
  Поени од трофеи:
  366
 2. Nightwalker

  Популарен член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  1.113
  Допаѓања:
  4.442
  Поени од трофеи:
  326