Членови кои ја/го следат missperfect

 1. Gita

  Истакнат член, од Skopje
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  66
 2. nana2112

  Популарен член
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  276
 3. sweet.woman

  Истакнат член
  Пораки:
  975
  Допаѓања:
  443
  Поени од трофеи:
  246
 4. zagrizena.101

  Нов член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1