Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ги следи Mitevska

 1. Dijana

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  191
 2. Emilija

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  156
 3. Frose

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  151
 4. lavce

  Истакнат член
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  131
 5. Ledena

  Истакнат член
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  103
 6. Lilit

  Форумски идол, од Зрно грашок
  Пораки:
  6.989
  Допаѓања:
  90.552
  Поени од трофеи:
  506
 7. magic

  Истакнат член, Женски, од Битола
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  206
 8. Maja85

  Истакнат член
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  116
 9. Natasha-Sofi

  Истакнат член
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  106
 10. rjgdm

  Истакнат член
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  136