mode-kristina
Последна активност:
23 февруари 2018 во 02:00
Се зачлени на:
22 јуни 2014
Пораки:
587
Допаѓања:
1.041
Поени од трофеи:
186
Пол:
Женски
Роденден:
8 февруари 1999 (Возраст: 19)
Локација:
Copenhagen

mode-kristina

Истакнат член, Женски, 19, од Copenhagen

Почивај во мир, ангелу! 17 мај 2017

Последна посета на mode-kristina:
23 февруари 2018 во 02:00