1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
MOEZDRAVJE
Последна активност:
2 ноември 2016
Се зачлени на:
10 декември 2013
Пораки:
7
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
36
Пол:
Женски

MOEZDRAVJE

Активен член, Женски

Ретки се добрите луѓе...кога ќе сретнам такви...тогаш животот ќе има смисла :) 2 ноември 2016

Последна посета на MOEZDRAVJE:
2 ноември 2016