1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
MorbGoth.666
Се зачлени на:
16 септември 2013
Пораки:
531
Допаѓања:
147
Поени од трофеи:
256
Локација:
<3 Somewhere in Scadinavia <3