Членови кои ја/го следат morska

 1. ambis

  Нов член, Машки, од skopje
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 2. kika.dragan

  Истакнат член
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  216