Mygirl
Се зачлени на:
8 ноември 2010
Пораки:
577
Допаѓања:
847
Поени од трофеи:
296
  1. Вил
   Вил
   Здраво во 2010 имате пост за вртоглавици. Тоа се што сте го пишале делумно го имам и јас. И плус стегање во очите и на моменти и заматеност во видот. Утре сум на еег. Мн се плашам плачам и тешко ми е. Иначе ова ми се случува веќе 2 недели. Што се случи со вас.? Каква дијагноза ви дадоа. Ве молам споделете со мене. Ви благодарам. Извинете
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • Потпис

  When you're around someone so much, for so long, they become a part of you, and when they go away, you don't know who you are without them..

  If tears could build a stairway and memories a lane, I'd walk right up to heaven and bring you home again...