Членови кои ги следи Mygirl

 1. Fearless

  Истакнат член, од Planet Earth. Most of the time..
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.337
  Поени од трофеи:
  246
 2. Lilit

  Форумски идол, од Зрно грашок
  Пораки:
  7.447
  Допаѓања:
  98.237
  Поени од трофеи:
  506
 3. Phyramide

  Популарен член, од Сегде само не тука
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.769
  Поени од трофеи:
  316
 4. sesilija

  Популарен член
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.255
  Поени од трофеи:
  366
 5. Sparks

  Популарен член
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.188
  Поени од трофеи:
  296
 6. Trendafilka

  Форумски идол, од 221B Baker Street
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.492
  Поени од трофеи:
  456