Членови кои ги следи nana2112

 1. Annath

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  18.805
  Допаѓања:
  161.175
  Поени од трофеи:
  566
 2. Lacrimosa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.912
  Поени од трофеи:
  316
 3. missperfect

  Истакнат член, од somewhere love is...
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  116
 4. sweet.woman

  Истакнат член
  Пораки:
  978
  Допаѓања:
  443
  Поени од трофеи:
  246