Членови кои ја/го следат nanuska

 1. blagica-sweet

  Истакнат член
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  116
 2. Don-Huan-DeMarco

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  64
 3. monchy

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101