Членови кои ги следи Nastjaaa4

 1. anastasijaki

  Форумски идол, Женски, од Во нашиот дом полн со љубов :) <3
  Пораки:
  3.787
  Допаѓања:
  25.705
  Поени од трофеи:
  476
 2. Cija-si

  Истакнат член
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  47
  Поени од трофеи:
  186
 3. dryad

  Истакнат член, од to the moon and back
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  86
 4. Pelikuna

  Популарен член, од nowhere
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Поени од трофеи:
  266
 5. sanjickar

  Истакнат член
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  66
 6. Serafima

  Форумски идол, од Вечност....
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.212
  Поени од трофеи:
  466
 7. starfish

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Поени од трофеи:
  366