Членови кои ја/го следат NATALI

 1. Deni-f

  Истакнат член
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  106
 2. Heartbreaker17

  Нов член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 3. Ilda-Zijadich

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 4. izabela63-64

  Истакнат член, од In my bed :DD
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  61
 5. Miki98

  Активен член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 6. sweety

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100