Членови кои ја/го следат nedzma

 1. crnokosata

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  246
 2. cvetelina

  Истакнат член
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  206
 3. Emilly14

  Истакнат член
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  106
 4. Noddyy

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61