Negreva
Последна активност:
2 октомври 2012
Се зачлени на:
25 септември 2010
Пораки:
68
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
116

Ги следи 2

Локација:
Каваадрци
Професија:
ученик

Negreva

Истакнат член, од Каваадрци

Последна посета на Negreva:
2 октомври 2012