Nikolinana
Последна активност:
8 јануари 2010
Се зачлени на:
30 ноември 2009
Пораки:
14
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
106

Ги следи 1

Локација:
Скопје
Професија:
дизајнер на топено стакло

Nikolinana

Истакнат член, од Скопје

Последна посета на Nikolinana:
8 јануари 2010