NineTailedFox
Последна активност:
8 мај 2017
Се зачлени на:
20 јануари 2014
Пораки:
213
Допаѓања:
157
Поени од трофеи:
156

Ги следи 1

Следбеници 1

Локација:
Наваму натаму.
Професија:
Професионална мрза што обожава цртани и игрички.

NineTailedFox

Истакнат член, од Наваму натаму.

Последна посета на NineTailedFox:
8 мај 2017