Членови кои ја/го следат ocila

 1. sumska3jagotka.

  Нов член, Женски
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  1
 2. tamchee

  Нов член, Женски
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  4
 3. VampireLover

  Истакнат член
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  60
  Поени од трофеи:
  156
 4. viktorija94

  Активен член
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  46
 5. WeHeartIt

  Истакнат член, од Wonderland
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  130
  Поени од трофеи:
  126
 6. World Traveler#

  Нов член, Женски, 30, од Skopje
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  4
 7. А18А15

  Нов член, Женски
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  1
 8. Иренчее

  Нов член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1