Odiseja
Последна активност:
21 октомври 2010
Се зачлени на:
6 октомври 2010
Пораки:
57
Допаѓања:
32
Поени од трофеи:
136

Следбеници 1

Локација:
на пуст остров
Професија:
шарам , барам

Odiseja

Истакнат член, од на пуст остров

Последна посета на Odiseja:
21 октомври 2010