orevokrsacka
Се зачлени на:
23 јули 2013
Пораки:
1.733
Допаѓања:
6.057
Поени од трофеи:
346
  1. SkarletOHara
   SkarletOHara
   Читав дека сте пишувале за миоми на матка, па ме интересира дали се чуствуваат на допир, еве во тој дел кога ке се фатам на стомакот осекам повеќе топчиња дури како јазли направени.
   1. На Floral979 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. orevokrsacka
    orevokrsacka
    Извини што каснам со одговорот. Имав три миоми ама ниеден не чувствував на допир, веројатно така биле поставени. Ама затоа имав големи болки кога имав циклус и големи крварења. Ги отстранив, а ако не ти предизвикуваат вакви тегоби не ги пипај. Тоа што напипуваш дали си сигурна дека се миомите? Можеби се само јајниците во прашање. Види што ќе ти каже гинекологот. Поздрав
    24 октомври 2016
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...