Членови кои ја/го следат owl-ribbon

 1. aleksandra362

  Активен член
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  36
 2. barbyyy

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  256
 3. di-di3

  Истакнат член
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  156
 4. feminium

  Истакнат член, од the other side of my mirror
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.736
  Поени од трофеи:
  196
 5. GoldenRose

  Истакнат член
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  156
 6. SuMmErPaRaDiSe-78

  Активен член
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  36
 7. unknown997

  Активен член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34