Членови кои ја/го следат Paloma18

 1. sukri28

  Активен член, од Skopje
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 2. VampireLover

  Истакнат член
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  60
  Поени од трофеи:
  156
 3. ZaljubenataBe

  Активен член
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  26