Членови кои ги следи Panki.Friik

 1. ana-banana

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  286
 2. chocolate-girl2

  Истакнат член
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  76
 3. Deny10

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 4. Dijana

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  191
 5. Monna.Monna

  Популарен член, Женски, од Here without you
  Пораки:
  3.396
  Допаѓања:
  7.514
  Поени од трофеи:
  376
 6. TheaEsposito

  Популарен член, од Wonderland.
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Поени од трофеи:
  316
 7. thelittle17

  Популарен член, Женски, од Piece of cake.
  Пораки:
  1.759
  Допаѓања:
  2.816
  Поени од трофеи:
  316