Paolita
Се зачлени на:
21 јуни 2014
Пораки:
245
Допаѓања:
141
Поени од трофеи:
191
Пол:
Женски
  1. turist
   turist
   Може ли да разовараме повеќе Paolita?
  2. turist
   turist
   Кога сум сам и нема со кој и за кој да работам и како не ми се живее дури. Со семејството сум како и Вас исто. Различните гледишта и ставови и одлуки во животот не раздалечија. Ве молам ако сакаре да поразговараме, пишете ми кога ќе можете.Поздрав.
  3. turist
   turist
   Paolita почнав да го читам текстот и помислив дека јас сум го пишувал. Последниве месеци баш така се чувствувам, а не беше така порано. Повремено и запознавав нови личности, па и тоа сега го нема, нема разговори, прошетки...незнам што ми се случува.
  4. Ichbinschmetterling
   Ichbinschmetterling
   Ti go citav postot vo temata razgovarajte da si ja olesnete dusata i mnogu se pronaogam.Dokolku ti treba nekoj za razgovor,slobodno pisi mi.Jas periodov rabotam i po 14 saati na den,za da nemam vreme da razmisluvam kolku sum mizerna na drugi zivotni polinja ljubov,prijatelstva....
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Женски