1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
papagalcheto
Се зачлени на:
19 април 2011
Пораки:
39
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
166