1. Планирана е кратка техничка интервенција во 00:30 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
Papo
Се зачлени на:
26 март 2011
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60