Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ја/го следат peperutce777

 1. Priroden

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  653
  Допаѓања:
  2.620
  Поени од трофеи:
  226
 2. teglicki

  Активен член, Женски
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  6