Форумџика на годината 2020
Perelex
Се зачлени на:
27 октомври 2019
Пораки:
117
Допаѓања:
163
Поени од трофеи:
51

Следбеници 2

Пол:
Женски
Локација:
R'lyeh

Perelex

Истакнат член, Женски, од R'lyeh