Petunia-Queen
Се зачлени на:
11 мај 2013
Пораки:
212
Допаѓања:
314
Поени од трофеи:
146
Локација:
Fifth Avenue ❤
Професија:
Продавачка во Abercrombie & Fitch ❤!!