Play
Последна активност:
10 август 2015
Се зачлени на:
17 август 2013
Пораки:
85
Допаѓања:
69
Поени од трофеи:
51

Ги следи 2

Следбеници 1

Локација:
Париз
Професија:
Гледање ѕвезди.

Play

Истакнат член, од Париз

Последна посета на Play:
10 август 2015