Podarok
Последна активност:
20 јули 2019
Се зачлени на:
28 февруари 2011
Пораки:
185
Допаѓања:
76
Поени од трофеи:
206
Локација:
Скопје Македонија
Професија:
Студентка

Podarok

Истакнат член, од Скопје Македонија

Последна посета на Podarok:
20 јули 2019