poetesa09
Последна активност:
24 февруари 2020 во 00:18
Се зачлени на:
15 октомври 2010
Пораки:
69
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
166
Пол:
Женски
Роденден:
декември 29
Локација:
Скопје
Професија:
Доктор

poetesa09

Истакнат член, Женски, од Скопје

Помина времето кога верував во хороскопи и машки... хахахаха 10 ноември 2015

Последна посета на poetesa09:
24 февруари 2020 во 00:18