Форумџика на годината 2020

Членови кои ја/го следат Primadonna

 1. Adi888

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  5.637
  Допаѓања:
  18.471
  Поени од трофеи:
  416
 2. ceca-1

  Популарен член
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.086
  Поени од трофеи:
  376
 3. cresa-jagoda

  Модератор, Женски
  Пораки:
  5.523
  Допаѓања:
  26.805
  Поени од трофеи:
  516
 4. elimkd

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  3.348
  Допаѓања:
  30.533
  Поени од трофеи:
  446
 5. mhmrj

  Активен член
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  16
 6. nirvanaholic

  Истакнат член
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  146
  Поени од трофеи:
  106
 7. Priroden

  Популарен член, Машки
  Пораки:
  696
  Допаѓања:
  2.720
  Поени од трофеи:
  276
 8. Sfera

  Популарен член
  Пораки:
  474
  Допаѓања:
  2.197
  Поени од трофеи:
  256
 9. Дискретниот

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  146