Princess.S
Последна активност:
21 јуни 2014
Се зачлени на:
14 јули 2011
Пораки:
763
Допаѓања:
651
Поени од трофеи:
206
Локација:
немам постојана локација, лутам:D
Професија:
Навивач, играч, сонувач.