punkrocker-girl
Последна активност:
21 август 2014
Се зачлени на:
1 март 2013
Пораки:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
11
Локација:
Градски парк
Професија:
Одење на концерти на панк,метал и рок музика.

punkrocker-girl

Активен член, од Градски парк

Последна посета на punkrocker-girl:
21 август 2014