Членови кои ја/го следат PurpleVixen7

 1. Buoo

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 2. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 3. missykillah

  Истакнат член, од New York
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100