purpurna
Последна активност:
2 март 2011
Се зачлени на:
9 јануари 2010
Пораки:
44
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
116

Ги следи 2

purpurna

Истакнат член

Последна посета на purpurna:
2 март 2011