Членови кои ја/го следат QueenElena

 1. angelche16

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.843
  Допаѓања:
  7.578
  Поени од трофеи:
  346
 2. Anonymous996

  Популарен член, од out in the middle of nowhere.
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  754
  Поени од трофеи:
  296
 3. atala

  Популарен член, Женски, 37, од Сега и Овде
  Пораки:
  1.135
  Допаѓања:
  890
  Поени од трофеи:
  296
 4. AziskaStrslenka

  Истакнат член, Женски, 23, од Тенџере за ајвар
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.500
  Поени од трофеи:
  166
 5. ColoursOfTheRainbow

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Поени од трофеи:
  326
 6. H.O.P.E.

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  91
  Поени од трофеи:
  51
 7. K-pozitiv

  Истакнат член
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  142
  Поени од трофеи:
  106
 8. Lella

  a blasphemous bitch, Женски, 18, од King's Landing
  Пораки:
  4.692
  Допаѓања:
  25.262
  Поени од трофеи:
  476
 9. Mahidevranfan

  Популарен член, Женски, 19, од Зад Пурпурните Планини
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.064
  Поени од трофеи:
  306
 10. Marija1517

  Активен член, Женски
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  16
 11. Papillon.Papi

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  9.601
  Поени од трофеи:
  376
 12. RedLion

  Активен член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  11
 13. sweet-star

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Поени од трофеи:
  316