Членови кои ја/го следат Queenie

 1. littleRihanna

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 2. thebesta

  Истакнат член
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  76