Членови кои ги следи R.U.Z.I.C.A

 1. Ashling

  Популарен член
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.571
  Поени од трофеи:
  316
 2. Marija

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  151