Членови кои ги следи resenska

 1. Annath

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  15.622
  Допаѓања:
  133.033
  Поени од трофеи:
  566
 2. Dentina

  Популарен член
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.491
  Поени од трофеи:
  346
 3. Spidy

  Популарен член, Женски, од Скопје
  Пораки:
  3.210
  Допаѓања:
  8.373
  Поени од трофеи:
  376