Членови кои ја/го следат RIRIFENTY

 1. BlondeGirl8

  Истакнат член, од Знаеш каде да ме најдеш
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  115
  Поени од трофеи:
  246
 2. ColoursOfTheRainbow

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.400
  Поени од трофеи:
  326
 3. eloves

  Популарен член, Женски, од Секаде само тука не.
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.589
  Поени од трофеи:
  346
 4. oneday

  Истакнат член, Женски, од на првите семафори , десно
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Поени од трофеи:
  196
 5. xoxo5

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  81
 6. Ноах-/

  Активен член, Женски
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  41