Членови кои ги следи RIRIFENTY

 1. Ivah

  Истакнат член
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  197
  Поени од трофеи:
  156
 2. karak

  Популарен член
  Пораки:
  4.123
  Допаѓања:
  4.880
  Поени од трофеи:
  326
 3. Shana

  Истакнат член, од Дома
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.492
  Поени од трофеи:
  246