Членови кои ја/го следат rjgdm

 1. Mitevska

  Истакнат член
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  116
 2. zver

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  131