Romantic
Последна активност:
25 март 2021
Се зачлени на:
10 февруари 2011
Пораки:
29
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
156

Romantic

Истакнат член

Последна посета на Romantic:
25 март 2021
  1. Ели7754
   Ели7754
   Здраво, фала ти многу што сподели искуство за психлозите. е итнересира конкретно за тина од МАјндлаб, колку е цена за сесија, и дали сте задволни од неа? Сакам некој што е добар за траума терпија, opushten, i openminided. Fala Vi odnapred za odgovorot.
   1. На mike007 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Romantic
    Romantic
    Здраво Ели. Цена е 1500 мислам, не се сеќавам точно, но докторката е моментално на породилно и не знам кога ќе почне со работа. Да пробаш кај некој друг ако ти е итно? пр. Ивана Станковска, ПЗУ Калинка, Тина од Когниција (се чека долго кај оваа), Станислав Петковски...или прелистај ја назад темата, може ќе најдеш препорака од некој што имал соодветно искуство за истата проблематика. Се надевам помогнав, поздрав.
    28 февруари 2021
   3. Ели7754
    Ели7754
    Aha ne vidov. fala Vi za odgovort, ke pobaram ponatamu vo temata :)
    28 февруари 2021
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...